Yelkenli Yatçılık Paketi (30 Saat)

Süre                               : 12 Saat + 12 Saat + 6 Saat (Tamamı Pratik)
İstenen deneyim : Gerekmiyor
Tekne                           : Beneteau First 40 / M.A.T. 1010
Katılımcı sayısı    : 1-5

Kendi teknenizin kaptanı olabilmeniz için bu paket tam size göre!⛵⚓

1. Temel Yatçılık Yelken Eğitimi – 12 Saat (4 Ders x 3 Saat)
Daha önce hiçbir tecrübeniz olmasa bile bu programda yat sınıfı yelkenli bir tekne, teknenin donanımları ve yelkenlerin kullanımı hakkında temel seviyede bilgi sahibi olacaksınız. Yelken eğitimi sonunda uygun hava şartlarında yelkenleri kullanarak bir tekneyi istediğiniz noktadan başka bir noktaya götürebilecek seviyeye gelirken kendi teknenizin kaptanı olmak için de ilk adımı atmış olacaksınız.

2. İleri Yatçılık Yelken Eğitimi – 12 Saat (4 Ders x 3 Saat)
Temel Yatçılık Yelken Eğitimi’nden sonra alacağınız bu eğitimin amacı; yelkenle ilgili daha önce öğrendiğiniz bilgileri pekiştirirken, ihtiyaç duyacağınız diğer önemli denizcilik konularını (ayrılma/yanaşma, demirleme, navigasyon, MOB, gece seyri vs.) işleyerek sizi kendi teknenizde güvenle seyire hazırlamaktır.

3. Pratik Yelken Eğitimi  – 6 Saat (1 Ders)
Temel ve İleri Yatçılık eğitimlerinde öğrendiğiniz tüm konuları 6 saatlik tek bir eğitimde Burgaz Ada molalı rotada deneyimleme fırsatı bulacaksınız. Eğitim sertifikalarınızı da bu seyir sonrasında alacaksınız.

Seyir yapılacak tekneler 10m üzeri dümen kontrol yat sınıfı yelkenli teknelerdir ve derslerin tamamı tekne üzerinde pratiğe dayalı verilir.

Kayıt ve detaylı bilgi için iletişime geçin.

*Fiyatlara KDV dahil değildir. Online alımlarda kredi kartınıza 12 ay taksit imkanı (3 ay taksite kadar vade farkı yoktur).

 

Temizle