AG RACING Academy

Süre                               : Tam Yarış Takvimi
İstenen deneyim : Temel Yatçılık ve Yarış Eğitimleri
Tekne                           : Beneteau First 40 / M.A.T. 1010

Temel ve Yarış eğitimlerini tamamlayan ve AGSC tarafından oluşturulan yarış takımlarında tüm yıl boyunca yarışmak isteyen adrenalin düşkünü yelkencilerimiz için hazırladığımız programdır.

Bu program sonrasında önde gelen yarış ekiplerinde kendinize yer bulabilirsiniz.

Katılım Koşulları

  • Takip ettiğimiz trofelerdeki toplam yarış günü sayısı 50’yi bulmaktadır.
  • Tüm bu trofeleri takip edebilmek için ekip kadromuzu geniş tutuyoruz ve teknedeki her pozisyon için yedekli bir ekip listesi oluşturuyoruz. Bu sayede size işinizi ve özel hayatınızı etkilemeden bu eşsiz sporu en iddalı profesyonel teknelerden birinde yapma fırsatı sağlıyoruz.
  • Takım oluşturulurken sizlerin müsaitlik durumu, teknede yapabildiğiniz görevlere ve deneyiminize göre kadrolar yapılmaktadır.Tüm sezon boyunca deneyiminiz ne olursa olsun sizlere en az 15 yarışa ve 10 antrenmana katılma imkanı sunuyoruz.
  • Bir yılık yarış takviminde tüm sezon boyunca yarışlara katılmak için ödemeniz gereken toplam tutar 12.000₺.
  • Ödemelerinizi peşin veya online kredi kartı ile web sitemizden yapabileceğiniz gibi, 1+3 eşit taksitler halinde de yapabilirsiniz.
  • Yarış takımına dahil olmak için daha önce Temel Yelken/Yatçılık Eğitimi ve Yarış Eğitimi almış olmanız yeterli. Yarış tecrübenizin olmasına gerek yoktur zira yarış sezonu başlamadan önce yapılacak antrenmanlarla bu eksikleriniz kapatılacaktır.
  • Yarışlar için gerekli olan kişisel ekipmanlar hakkında bilgilendirme ilk buluşmada sizlere verilecektir.

*fiyatlara KDV dahil değildir

 

Eğitim Fiyatı:

12,000.00 

Temizle