Bizi Tanıyın

Yelkenciliğin bir spor dalı olmasının yanında, birçok kişi için şehir hayatından kaçış olarak görülmesi ve teknede yaşamın bir felsefe olarak kabul edilmeye başlanması, bize AGSC’ yi kurma fikrini verdi.

Her gün sayıları hızla artan ve artık marinalarda bağlama yeri bulamayan yelkenli yatlar, yaşam trendlerinin ne yönde geliştiğinin bize en güzel göstergesi oldu. İçinde uzun süre yaşanacak konfora sahip yelkenlilerin, daha önce yelkenle hiç ilgisi olmayanların bile rahatça kullanabilmeleri için tasarlanmış olmaları, özellikle ailelerin bu yatlara olan ilgisini oldukça yoğunlaştırdı. İşte bu fikirden yola çıkarak hayatını denizde geçirmek isteyen herkesi eğitmeye, onlara yelken açmayı öğretmeye karar verdik.

Jeanneau ve Beneteau marka yelkenlilerimiz ile ve deneyimli eğitmen kadromuzla verdiğimiz eğitimlerde, farklılığımızı herkesin görmesini sağladık.

Yelkencilik ve denizcilik yaşanması gereken bir aktivite olduğu için, yoğun denizcilik kavramlarıyla verilen teorik eğitimler yerine tamamı tekne üzerinde gerçekleşen pratiğe dayalı kendi çağdaş eğitim sistemimizi kurduk.

AG SAILING COURSE, SİZE

“HAYATINIZIN SADECE RÜZGAR İLE

NE KADAR DEĞİŞEBİLECEĞİNİ”

ANLATIR

EKİBİMİZ