Kurumsal Eğitimler

İş hayatı ve yelken birbirine benzer kavramlardan oluşur.

Yelken; zorlu doğa koşulları ve yarışlarda rakiplerinizle mücadele ettiğiniz bir takım sporudur. Başarı; iş hayatında olduğu gibi motivasyon, sıkı bir takım çalışması, iletişim, kendi görevine hakim olma, ortaya çıkacak problemleri zamanında çözebilme becerisi, kriz yönetimi ve iyi bir liderlik gibi kavramların hepsi ile beraber mümkündür.

Rüzgar ve dalga sesleri eşliğinde doğa ile başbaşa yapılan eşsiz bir spor olması nedeniyle şehrin stresi ile boğuşan ve hayatlarına renk katarak motivasyonlarını yükseltmek isteyenleri profesyonel kadromuz ile denize davet ediyoruz.

Eğitimler ve Planlama

Tekne/İşletme, Kaptan/Lider, Mürettebat/Ekip üyeleri, Rakip tekneler/Rakip işletmeler, Doğa Şartları/Ekonomik Koşullar ve Yarış kuralları/Rekabet kuralları kabülüyle sınırlı zaman ve kısıtlı kaynaklarla ekibin stratejik kararlar alması, bunu birlikte uygulaması beklenmektedir.

Teknenin ve çevresel şartların ekonomik bir metafor olarak kullanılması, hem katılımcıların bu metafor içinde kalmalarını sağlamakta ve hem de edindikleri bilgileri ve üstlendikleri görevleri kolaylıkla uygulama fırsatını sunmaktadır.

Sizlere uygun olan bir tarihde şirketiniz bünyesinde eğitim almak isteyen gruplarla bir araya geliyoruz. Tanışma sonrasında yapacağımız genel bilgilendirme sunumundan sonra, belirlenecek olan tarihde tekne üzerinde gerçekleştirilecek pratik eğitim kısmına geçilecektir. Günün planı ana hatlarıyla şu şekilde olacaktır;

  • Programın genel tanıtımı ve güvenlik brifingi,

  • Teknede oryantasyon ve denize açılma,

  • Takım Çalışması ile Yelken Eğitimi 1.Bölüm,

  • Yemek ve ara değerlendirme seansı,

  • Takım Çalışması İle Yelken Eğitimi 2.Bölüm,

  • Karaya dönüş ve günün değerlendirilmesi.

Referanslarımız

logo msi
logo henkel
logo fnss