Yatçılık Paketi (3’ü 1 arada)

Süre                               : 12 Saat + 12 Saat + 2 Gün(1 Gece)
İstenen deneyim : Temel ve İleri Yatçılık Eğitimleri
Tekne                           : Beneteau First 40 / M.A.T. 1010
Katılımcı sayısı    : 1-4

Kendi teknenizi güvenle kullanmanız için 3’lü Süper Eğitim Paketi tam size göre!⛵⚓

1. Temel Yatçılık Eğitimi – 12 Saat
Daha önce hiçbir tecrübeniz olmasa bile bu programda yat sınıfı yelkenli bir tekne, teknenin donanımları ve yelkenlerin kullanımı hakkında temel seviyede bilgi sahibi olacaksınız. Eğitim sonunda uygun hava şartlarında yelkenleri kullanarak bir tekneyi istediğiniz noktadan başka bir noktaya götürebilecek seviyeye gelirken kendi teknenizin kaptanı olmak için de ilk adımı atmış olacaksınız.

2. İleri Yatçılık Eğitimi – 12 Saat
Temel Yatçılık Eğitimi sonrasında yelken deneyiminizi artırmak ve denizde karşılaşılabilecek her türlü duruma hazır olmak için planlanmış eğitimimizdir. Bu eğitimin amacı kendi teknenizi aldığınızda veya kiraladığınızda ihtiyaç duyacağınız acil durum bilgilerini sizlere vermek ve güvenli seyir yapmanızı sağlamaktır.

Eğitim, 3 saatlik 4 dersten oluşmaktadır. Seyir yapılacak tekneler 10m üzeri dümen kontrol yelkenli teknelerdir. Tamamını tekne üzerinde pratiğe dayalı alacağınız derslerde; ayrılma/yanaşma, demirleme, gece seyri, navigasyon, denizden adam kurtarma, kısa mesafe telsiz kullanımı ve meteoroloji gibi önemli konular işlenecektir.

3. Uzun Rota Mil Kazanma Eğitimi. – 2 gün 1 gece
Fenerbahçe Marina çıkışlı Sivriada, Hayırsız Ada, Prens Adaları uğrayarak Istanbul – Yalova Gidiş dönüş toplamda 75 milin üzerinde yelken yapma fırsatı yakalayacağınız eğitim ile önceki eğitimlerde gösterilen konuları pekiştirme ve detaylı rota planlama, harita seyiri ve meteoroloji bilgisini öğrenecek; teknede yaşam hakkında tecrübe edineceksiniz.

📣 3’lü paket fırsatı kısa bir süreliğine 5.900₺ yerine 4.900₺!

Kayıt ve detaylı bilgi için iletişime geçin

*fiyatlara KDV dahil değildir…

 

Eğitim Fiyatı:

4,900.00 

Temizle