Mindful Sailing Marmaris

Takvim                       : 17-20 Haziran / 15-18 Temmuz / 12-15 Ağustos
Tekne                           : Beneteau Oceanis 41.1 (3 Kabin – 2 WC)
Katılımcı sayısı    : 5

Gülferi YILDIRIM ile MINDFUL SAILING MARMARIS (3 Gece / 4 Gün)

MINDFULNESS WORKSHOP ve YELKEN EĞİTİMİ

Marmaris’in eşsiz koylarında, yelken yaparak olağan döngünüzün dışına çıkarken, kendinizle bağlantı kurmanın keyfini yaşayın! Anda olmak, hayal kurmak, geçmişin yüklerinden arınıp gelecek vizyonunuzu oluşturmak için eşsiz bir deneyime davetlisiniz.

Nörobilim Uzmanı Gülferi YILDIRIM ile 4 gün zihnin karmaşasından kurtularak, meditasyon ve mindfulness pratikleri ile zihin ruh beden dengesini sağlayacağınız bu seyahatin tamamı unutulmaz bir yaşam deneyimine dönüşecek.

MINDFULNESS:

Mindfulness’ın temellerini öğrenmek, pratiklerini hayatınıza geçirmek, deneyimsel olarak yaşamak için, doğanın kalbinde şahane bir yelkenlide olmaktan daha güzel neresi olabilir? Her gün 1 saat kadar mindfulness’ın ardındaki bilimi konuşup koçluk çalışmaları yaparken, yıldızların altında meditasyon ve ritüellerle yaşamı kutlayacağız. Elbette bolca yüzüp, güneşlenip, eğleneceğiz.


YELKEN:

Rüzgarı değiştiremezsin ama yelkenlerini ayarlayabilirsin! Yelken yapmak hayat gibi. Her şeyi kontrol edemeyiz ama gelen rüzgara göre yelkenlerimizi ayarlayarak hedefimize ulaşabiliriz.

İsteyen katılımcılara profesyonel kaptanımız tarafından “Temel Yelken Eğitimi” verilerek, programın bitiminde sertifikaları dağıtılacaktır.

Cumartesi öğlen denize açılıyoruz. Salı öğleden sonra karaya iniyoruz. Tekneye binmeden ortak alışveriş yapıp, yemekleri kendimiz pişiriyoruz. Dilerseniz 1 akşam lokal bir balıkçıda enfes ege mezeleri ve balık keyfindeyiz.

Katılım ücreti ve neler dahil, neler değil?

  • Katılım ücreti kişi başı €625 (Haziran), €675 (Temmuz/Ağustos)
  • Kayıt sırasında €200, kalan tutar ise en geç programdan 30 gün önce
  • Fiyatlara KDV dahil değildir.
  • 3 gece-4 gün, 2 kişilik kamarada 1 kişi konaklama, seyir, bağlama, kaptan masrafları ve eğitimler ücrete dahildir.
  • Marmaris’e ulaşım dahil değildir.
  • Yeme, içme alışverişi tekneye binmeden önce birlikte yapılarak ortak paylaşılacaktır, tekne dışında yapılacak yeme, içme masrafları katılımcıya aittir (Kaptan misafirimizdir).
  • Ödeme yapıldıktan sonra 30 Mayıs’a kadar iptal edilmek istenen rezervasyonlarda %10 kesinti ile iade yapılır. 1 Haziran’dan sonra ücret iadesinin garantisi bulunmamaktadır. Sizin için ayırdığımız yerin satılması durumunda ücret iade edilecektir.
  • Marmaris Orhaniye’den çıkış yapılacaktır. Özel aracıyla gelmeyenlerin Marmaris’ten Orhaniye’ye erişimi, seyahat sonu tekrar Marmaris merkeze dönüşleri için, Sesin Hotel’den ücretsiz ulaşımları sağlanacaktır.
  • Yelken öncesi ve/veya sonrası Marmaris’te konaklamak isteyenler için Marmaris Sesin Hotel’de grubumuza özel fiyatlarla rezervasyon yapabilirsiniz. Lütfen bilgi isteyiniz.

Diğer sorular ve kayıt için iletişim numaramız : 0 530 301 81 18

Lütfen bekleyin…