Hizmetlerimiz

Tekne Transferleri

Denizciliğin yaygın olduğu tüm kıyı ülkelerinde profesyonel olarak yapılan tekne transfer hizmetini, Türkiye’de de aynı profesyonelliği bulabileceğiniz AGSC’den alabilirsiniz.

Yeni aldığınız veya şehir/marina değişikliği yapmak istediğiniz teknelerinizin yurt içi / yurt dışı transferlerinde dilerseniz sizinle birlikte dilerseniz sadece AGSC ekibi olarak tecrübeli kadromuz ve uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Teknenizde Eğitim

Bir kaptana ihtiyaç duymadan kendi teknenizin kaptanı olmak istiyorsanız hizmetinizdeyiz.

Temel yelken, pratik yelken ve ileri seviye yatçılık eğitimlerinin yanı sıra herzaman ihtiyacınızın olacağı güvenlik ve teknik eğitimlerini, sizlerle belirleyeceğimiz gün/saatlerde gelip teknenizde verelim. Eğitimlerin haricinde teknenizin ihtiyacı olan donanım eksikliklerinin ve bakım gereksinimlerinin belirlenmesinde yardımcı olalım.

Avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak için bizi arayınız.

Motivasyon Gezileri

Yoğun iş temposundan sıkıldığınız zamanlarda, şehrin gürültüsünden uzaklaşmak istediğinizde, sevdiklerinizle beraber yelken keyfini yaşayıp eğlenceli vakit geçirmek istediğinizde, bireysel, grup veya kurumsal olarak katılabileceğiniz yelken gezilerimiz için sizleri AGSC ‘ye bekliyoruz.

Gezi rotalarımız, program, tarih planlama ve fiyatlarla ilgili detaylar için bizi arayınız.

Ekspertizlik

Tekne almak istiyorsanız ihtiyacınıza göre hangi tip teknelerin uygun olduğunun belirlenmesinin yanı sıra alacağınız teknenin A’dan Z’ye ekspertizliği için bizimle irtibata geçiniz.

Sponsorluk

Günümüzde şirketler marka imajı oluşturmak ve tüketiciler üzerinde farkındalık yaratmak maksadıyla pazarlama elemanlarından biri olan sponsorluk faaliyetlerini sıklıkla kullanmaktadırlar. Sponsorluğun halkla ilişkiler, reklam ve pazarlama olmak üzere üç temel etkisi vardır. Sponsorluk, hedef kitle üzerinde daha fazla farkındalık yaratması ve ikna edici olması nedeniyle oldukça etkilidir.

Sponsorluk geleneksel reklam faaliyetlerinden farklı olarak temelde bir ikna etme yoludur ancak sponsorluk dolaylı olarak etki etmekte aynı zamanda markaya olan sempatiyi ve güveni artırmayı da hedeflemektedir. Sponsorluğun reklam ücretleri ile kıyaslandığında maliyetinin daha düşük olması ve hedef kitle oluşturma yeteneğine sahip olması nedenleriyle şirketler büyüme politikalarını oluştururken sponsorluk faaliyetlerine önem vermektedirler.
Sponsorluk çeşitleri arasında en geniş yeri alan spor sponsorluğu, özellikle ürünlerini ve hizmetlerini kısa zamanda büyük kitlelere tanıtmak isteyen kurumlarca yapılmaktadır. Sponsorları bu alana yönelten sebeplerin arasında, sporun hedef kitlelere daha kolay ulaşması ve kitle iletişim araçlarının (medya-sosyal medya) spor olaylarına çokca yer vermesi bulunmaktadır.

Yelkencilik de son 5 yılda gösterdiği sponsor firma artışıyla tüm bu sporlar arasındaki yerini almıştır. Dünyada (Hugo Boss, Audi, Grupama, Unicredit, Volvo, … gibi) ve Türkiye’de 50’nin üzerinde bir çok köklü firma (Turkcell, Coca Cola, Kahve Dünyası, Uno, … gibi ) farklı teknelerle sponsorluk veya co-sponsorluk yapmaktadır. Türkiye’de yıl boyunca farklı bölgelerde yapılan yaklaşık 30 yarışta firmalar kendilerini gösterme fırsatı bulmaktadırlar.

Özetle sponsorluğun şirketinize katkılarını başlıklar halinde;

• Kurum kimliğini ve imajını güçlendirmek,
• Kuruluşun adını, hedef pazarın özel bölümlerine, mesela üst gelir grupları, yatırımcılar ve özel yaşam şekline sahip gruplara, ulaşmakta yararlı olabilmesi,
• Medyanın spora verdiği önem göz önüne alınırsa şirketinizin farkındalık şansını yükseltmek,
• Kurum içi çalışanlarınızın ilişkileri geliştirmek ve eğlence olanakları oluşturmak,
• Şirket ve Yelkenciliğin bağdaştırılmasıyla, şirketinizin yapılan yarışların/etkinliklerin imaj ve prestijini paylaşması,
• Şirketinizin geleneksel kitle iletişim araçlarındaki yığılmalardan kurtulabilmesi, geleneksel reklam medyasındaki kalabalıktan sıyrılma ve ön plana çıkması,
• Sponsorluğun doğal sonucu olarak, yarışlar/etkinliklerle ilgili haberleri diğer iletişim kanallarınızda kullanabilme fırsatı,
• Tüketicilerin medya alışkanlıklarındaki değişim ihtiyaçlarına cevap verme şansı,
• Toplumun ve türlü kamuoyu gruplarının dikkatini çekebilme fırsatı şeklinde sıralayabiliriz.

İşte tüm bu sebeplerden dolayı şirketinizi; dünyanın en güzel coğrafyalarından biri olan Türkiye sularındaki yarışlarda hem rekabete markanızla katılmak hem de yelken sporunun eşsiz keyfini yaşamak için AGSC ailesine bekliyoruz…